4 Temmuz 2012 Çarşamba

Weider

Weider Bcaa
Weider Whey Protein Tozu
Modern Vücut Geliştirmenin babası, büyük üstat Joe Weider tarafından bizzat kurulan, dünyanın en kaliteli sporcu beslenme ürünleri olarak kabul gören markadır. İçeriklerinde en kaliteli ham madde kullanımını felsefe edinen firma, tüm ürünlerini ilk olarak Profesyonel Weider atletlerinde deneyip ondan sonra satışa sunmaktadır. Birleşik Devletler ve Almanta üzerinde iki ana üretim üssü bulunan Weider Enstütüsü, sporcu beslenme ürünleri üzerinde olan süper kalite felsefesini 60′lı yıllardan beri sürdürmektedir. Arnold Schwarzenegger, Dave Draper, Sergio Olvia gibi efsane sporcuların ilk kullandıkları Weider Protein Tozu ve Weider Karbonhidrat ürünleri günümüzde formülleri geliştirilerek halen kullanılmakta ve profesyonel sporcular tarafından tercih edilmektedirler.
Weider Mega Mass ve Weider Mega Forte Sıvı Amino Asit, ülkemizde kas kütlesi kazanma ve maksimum defination müsabaka döneminde devamlı tercih edilen üstün kalite weider amino asit içerikli  sporcu destek ürünleri olarak göze çarpmaktadırlar.
Weider ürünleri içerikleri bakımından en saf özelliklere sahip spor gıdaları olduklarından fiyat indeksleri diğer gruplara göre daha yüksektir. Fakat kullanıcılardan edinilen bilgiye göre, elde edilen sonuç karşılığını fazlasıyla vermektedir.

Yorum Gönder

Credits
Seo Hizmetleri