5 Temmuz 2012 Perşembe

Türkiye'nin En Güzel Tatil Yöresi Çeşme

ÇeşmeBu yaz sezonunda birçok kişi tatil yerleri aramaktadır ve birçok kişi tatil yeri tavsiye etmektedir. Arkadaşlarımız olsun internette okuduğumuz makaleler olsun. Bende size bu yaz güzel bi tatil geçirmek istiyorsanız İzmir Çeşme’yi öneriyorum.

Şimdi Çeşme’de ne yapacağım diyebilirsiniz. Çeşme Türkiye’nin en güzel tatil yerlerinden biridir Çeşme Otelleri bakımından olsun gezilecek yerleri bakımından olsun tatil yapmak isteyen kişilere essiz bir güzellik sağlamaktadır. Çeşme Otellerinin birçoğu 5 yıldızlı olmakla birlikte butik otellerde bulunmaktadır çok fazla sayıda. Burada ben size butik otelleri önermekteyim sakın ve kafasını dinlemek isteyenlere tabi. İş hayatından bunalan ve sakın bi tatil geçirerek kafasını dinlemek isteyenler için eşsiz denizi ve eşsiz güzelliği ile İzmir Çeşme sizleri beklemektedir.
Sizlere birkaç tane gezilebilecek yerini de altta sıralayayım gittiğinizde nereye gideyim diye düşünmekten kurtarıyım…

Müzeler: Çeşme’nin tarihi zenginliklerini en iyi, müzelerdeki tarihi eserlerin çokluğu ve kalitesi gözler önüne sermektedir.

Çeşme kalesi, Erytrai (Ildırı), Yat Limanı, Alaçatı İskelesi, Çeşme-Altınyunus Yat Limanı, Dalış ve sualtının gizemli dünyası, Fener Adası, Yatak Adası, Eşek Adası, Ildırı Körfezi, Rüzgar sörfü, Pırlanta Plajı’nda Kitesurf, Çeşme plajları, Boyalık koyu, Şifne-büyük liman-paşa limanı, Dalyan ve sakızlı koy

Yorum Gönder

Credits
Seo Hizmetleri