4 Temmuz 2012 Çarşamba

MHP (Maximum Human Performance)

Mhp
Mhp Whey Protein
Döneminin en güçlü, profesyonel ve ileri seviyedeki body build sporcularından biri olan Gerard Dente tarafından kurulmuş olan MHP Nutrition, bilime dayalı çalışmaları ile atlet ve sporcuların en üst düzeyde performans sağlamalarını ve fiziksel durumlarını dahada yukarılara çıkarmalarını hedeflemiştir.
Amerika Birleşik Devletleri menşeili olan MHP, nitrik oksit üretilmesi için arginini piyasaya sunan ilk marka olmasının yanısıra 1999 senesinin ilk aylarında da kreatin/NO ürünü olan TRAC’i piyasaya sürerek bir çok ilk ve yeniliğin altına ismini yazdırmıştır.Diğer ürünlere nazaran daha etkin bir biçimde emilim gerçekleştiren ve çok çabuk bir şekilde anabolik hareketlilik sağlayan dünya üzerindeki ilk Mikronize Whey Protein olma özelliği taşıyan İSOFAST 50 de MHP markasına aittir. MHP markasının ürünlerini kullananıp tavsiye eden antrenör ve eğitmenlerin bir diğer dikkat çektiği noktada MHP atletleri ve diğer sporcularının vücut geliştirme,fitness vb. alanlarda kırmış oldukları birçok rekor ve elde ettikleri başarıdır.
Ağırlık kaldırma tarihinin en başarılı ve şampiyon sporcularından biri olan ve günümüzde de pek çok NFL yıldızını çalıştıran Joe Carini de birlikte çaliştıği üst düzey atletlerin hepsinin gıda takviyesi aldığını ve bugüne kadar ki deneyimleri ışığında sporcularına sadece MHP besin takviyelerini tavsiye ettiğini dile getirmektedir.
MHP sporcu gıdaları,ülkemizde sporcu beslenmesi ve güçlenmesi için mhp amino asit  mhp protein tozu kreatin karnitin CLA içeren ürünlerle satışa sunulmaktadır.

Yorum Gönder

Credits
Seo Hizmetleri