17 Temmuz 2012 Salı

Kırmızı Top Oyunları

Bir cep telefonu markası tarafından özel olarak yaptırılan bu oyun her cep telefonu modeli geliştiğinde oyunda gelişiyor son olarak oyunun bilgisayar versiyonuda çıktı.

Oyun sitelerinin büyük bir çoğunluğu bu oyunun sitelerinde olduğunu belirtiyor fakat sadece fotoğrafını ve adını benzer yaparak insanları kandırabiliyor.Adlarının kırmızı top siteler inandırıcı bir görsellik ile herkese kandırabiliyor.

Şu an internet ortamında oyunun bilinen sadece 4 versiyonu var bu oyunlarda kırmızı top oyunları adlı sitemizde yer almaktadır.

Oyunun nasıl oynandığını ve amacının ne olduğunu bilmeyenler için kısaca anlatalım;

Oyunda karakterimiz adında olduğu gibi bir kırmızı toptur.Bu kırmızı topu klavye tuşları ile yönlendiriyoruz yolda ilerlerken düşmanlarımızı yenip kırmızı topumuz için oldukça zor olan engelleri geçiyoruz.

Kırmızı top oyunu 1 kişilik bir oyundur ama puanlama sistemi olduğu için arkadaşlarınızla kim en çok puanı toplayacak yarışması yaparsak iki kişi içinde zevkli bir oyun olacaktır.

Sitemizde kırmızı top oyunlarının dışında yemek oyunları, iki kişilik oyunlar,türkçe oyunlar gibi diğer kategorilerimizde mevcut durumda.

Özellikle yemek oyunları kategorimizde birbirinden lezzetli yemekler pişirecek ve en yüksek puanı toplayama çalışacaksınız.

Türkçe oyunlar kategorisinde ise içeriği ve anlatımı tamamiyen Türkçe oyun olan oyunları arkadaşlarınızla birlikte hiç sıkılmadan oynayacaksınız.

İki kişilik oyunlar kategorisinde ise siz ve arkadaşınız tek bir oyunu oynayakcak ve hiç sıkılmadan oyunlara devam edeceksiniz.

İki kişilik oyunlar kategorisinde çocuklar birbirileriyle yarışarak kendi özgüvenlerini geliştirecek ve artık başkalarıyla ileride sınava girdiğinde çocukken oynadığı oyunların verdiği bu eğitimin etkisinde kalacaktır.

Sende bir arkadaşınla ya da tek başına sitemize gel ve oyun oynamanın zevkini yaşa

Yorum Gönder

Credits
Seo Hizmetleri