17 Temmuz 2012 Salı

En Güzel Winx Flash Oyun Sitesi

Herhalde hepimizin çocukken sevdiği bir çizgi karakter olmuştur. Unutamadığımız, rüyalarımızı giren, hatta ve hatta hayallerimizi süsleyen bir çizgi karakter… Eskilere gidelim ve biraz nostalji yapalım isterseniz. Mickey Mouse çizgi filmi tabi haliyle winx oyunları da Yok, yok eskilere gidelim dediysek o kadarda eskilere değil. 90lı yıllardan 2008 li yıllara kadar popüler olan çizgi filmlerden kısaca bahsedelim… Red Kit, Afacan Dennis, Tsubasa, Temel Reis, Beyblade, Pokemon, Dıgımon, Şirinler, Şeker Kız Candy vb. Sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum? 1990 – 2008 li yıllardaki çizgi filmlerin çoğu erkek çocuklarına hitap ediyor. Kız çocuklarına hitap eden pek çok az çizgi filim var. Fakat son zamanlarda bu durum değişmeye başladı. Artık kız çocuklarımıza hitap eden çizgi film sayısı; erkek çocuklarına hitap eden çizgi film sayısıyla nerdeyse aynı durumda.
Artık hepimiz biliyoruz ki çocuklarımızın dışarda oyun oynamak yerine; televizyon izlemeyi veya bilgisayar oyunu oynamayı tercih ediyorlar veya her ikisini de yapmayı tercih ediyorlar. Ve her ikisini de yani hem televizyon izlemeyi hem de bilgisayar da Flash oyun oynamayı tercih çocuk sayısı bir hayli fazla. Ülkemizdeki Flash oyun, winx oyunları yapımcıları ve Flash oyun siteleri ile winx oyun ları siteleri de bu durumun farkında. Çünkü son 2-3 yıl da Flash oyun sektörü son derece büyüdür. Bir sürü yeni Flash ve winx oyunlar türedi. Bu güzel bir şey; fakat pek çok Flash oyun sitelerindeki oyunlar gelişi güzel seçilmiş durumda. Birçok oyunlar niteliksiz tabiri caizse kalitesizlik söz konusu. Öyle oyun deyip geçmeyin.Özellikle Winx Oyun Oynayan Oyuncular Bunun Farkında. Her şey de olduğu gibi Flash ve winx oyunlarında iyisi kötüsü mevcut. Pek çok Flash oyun sitesi kötü çizgi filim karakterlerini oyunlarına koymuş durumda. Bu durumu siz değerli okurlarımızın daha iyi anlayabilmesi için kısaca örneklendirelim. Flash oyun yapımcıları sıfırdan oyun karakteri canlandırmak yerine sevilen çizgi filmlerin karakterlerini oyunlarına koyalı 6 – 7 yıl kadar oluyor. Böyle yapıyorlar çünkü hem sıfırdan yeni bir karakter canlandırmak oldukça zor ve bu sıfırdan canlandırdıkları karakterin çocuklar tarafından sevilmemesi ihtimali var. Durum böyle olunca Flash oyun yapımcıları çocukların sevdiği çizgi filim karakterlerini winx oyunlarında kullanıyorlar.Winx oyunları oynayanlar bunun farkındadırlar. Hepimiz biliriz Temel Reis çizgi filmini. Ve halada günümüzde; çocukların severek izlediği bir çizgi filmdir. Ve yine hepimiz biliriz ki temel reis iyiliği simgeler kabasakalda kötülüğü simgeler. Buraya kadar sorun yok. Sorun şurada aslında: Bazı kötü niyetli Flash oyun yapımcıları oyunlarında başkahraman olarak kabasakalı seçiyorlar. Yani çocuk kabasakal karakterini canlandırıyor. Ve çocuğun bilinçaltına iyilerle savaşmak kötü niyetli bazı şirketler tarafından böylece yerleştiriliyor. Ve bu durum gerçekten son derece kötü ve üzücü bir durumdur.
Winx oyunu tamamen eğiticidir. Winx oyunu ’nu genelde kız çocuklar oynar. Winx oyunu giydirme oyunudur. Winx oyunları oynamak için web sitemize girin; ’winxoyunlari.tv.tr
İşte bu yüzden sizlere için mükemmel bir Flash oyun tavsiyesi: ‘’winxoyunlari.tv.tr’’. Yalnız tekrar hemen belirtmekte fayda var winxoyunlari.tv.tr Flash oyun sitesi kız çocuklarına yönelik bir web oyun sitesidir.Winx Oyunu Kız çocuklarımızın sevdiği çizgi film karakterlerini oyunlarında işleyip çocuklarımızın kişilik gelişimine pozitif değer katmaktır.Winx oyunları oynamak çocuğunuzun hayal gücünü kuvvetlendirmektedir.Aynı zamanda winx oyunları oynayan bir çocuğun geleceğe dair daha sağlıklı ve yaratıcı hayalleri oluşmaya başlar. Site de şu anlık sadece 2 kategori bulunmaktadır bunu nedeni de yukarıda belirttiğimiz gibi oyun seçimlerinin titizlikle yapılıyor olmasıdır. Bu kategoriler şimdilik Barbie Flash oyunlar ve Winx Flash oyunlardır. Şimdilik diyorum çünkü site yapımcısı winx oyunu çalışmalarına hız verecek ve ilerde daha fazla kategorideki birbirinden güzel oyunları kız çocuklarının beğenisine sunacaktır.Winx oyunu oynayan kızınız çok beğenecek ve winx oyunu sayesinde eğlence ihtiyacını karşılayıp mutlu olacaktır. Eğer sizde kız çocuklarınızınız, torunlarınızın yaz tatillerinde hoşça vakit geçirerek bir şeyler öğrenmesini, kişiliklerini geliştirip, hayal güçlerini kuvvetlendirmesini istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden sizleri birbirinden güzel ve eğlenceli winx oyunlarıyla dolu olan winxoyunlari.tv.tr web sitesine bekliyoruz.

Yorum Gönder

Credits
Seo Hizmetleri