6 Temmuz 2012 Cuma

BSN

Bsn Protein Tozu
Bsn Noxplode
Sporcu beslenme ürünleri sektörüne 2000′li yıllarda giren ve en hızlı büyüme gösteren firma listesine FORBES dergisinden girmeyi başaran BSN Whey Protein Tozu Karnitin, gainer, Protein ve performans arttırıcı, kondisyon destekleyici bir çok özel geliştirilmiş üstün teknoloji formülü ürünler içeriklerine taşımaktadır.
Profesyonel vücut geliştirmeciler olan DennisWolf, BrandonCurry, RoellyWinklaar, kafes dövüşlerinde ünlü CainValesquez gibi son derece üst bantta faaliyet gösteren sporcuların sporcu takviyeleri sponsoru olan BSN, aynı zamanda RichFroning ve JoakimNoah gibi erkek fitness, ayrıca Amanda Lotana ve Jeniffer Nicole Lee gibi bayan fitness profesyonellerinin de ana destekçisidir. bu açıdan yüzücü beslenme ürünlerinden, zırhlı futbol ve normal futbol beslenme destek ürünleri içeren çok geniş bir yelpazeye sahiptir.
UFC tabir edilen karışık dövüş sanatları, kafes dövüşlerinde yumruk ve tekme sallayan sporcuların ana tercih markası olan BSN, son dönemde piyasaya sürdüğü oksijen taşıma kapasitesini arttırıcı EPOZINE 02 isimli ürünle adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca BSN Protien Tozu tercihleri içerisinde çoklu protein fraksiyonları açısından neredeyse rakipsiz olan BSN Syntha 6′i unutmamak gerekir. Bsn Syntha 6 protein tozu, metabolizmayı 12 saate dek anabolik tutmayı yardımı olan son derece gelişmiş bir protein akış formülü içirmektedir.
Bütün spor branşları için ürün geliştirme felsefesine bağlı olan BSN sadece vücut geliştirme değil, tüm atletik branşların ihtiyaçları için formüller içeren özel tip ürünlere imza atmaktadır.

Yorum Gönder

Credits
Seo Hizmetleri