18 Nisan 2012 Çarşamba

Oriflame


1967 yılında iki kardeş ve arkadaşları tarafından kurulan Oriflame, günümüzde 60'dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası güzellik şirketidir. Oriflame'in İsveçli, doğal, yenilikçi güzellik ürünleri 3,8 milyon Bağımsız Danışmanı ve yarattıkları 1,5 milyar Euro yıllık satış ile pazarlanmaktadır.

Cilt bakımından, kişisel bakıma, parfümlerden makyaj ürünlerine ve aksesuarlara kadar binlerce çeşit ürünü olan Oriflame, 1992 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermekte olup binlerce kişiye bağımsız iş olanağı sunmaktadır. Oriflame, ürünlerini 21 günde bir çıkardığı Oriflame Kataloğu ile Oriflame Bağımsız Satış Danışmanları aracılığı ile son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Oriflame, Ürünlerini network marketing sistemiyle sattığı için, Oriflame ürünlerini, marketlerde, kozmetik mağazalarında eczanelerde vb. Yerlerde bulamazsınız. Sitemi aracılığı ile Oriflame Üyelik Formunu doldurarak hemen üye olabilirsiniz.
Sizde bağımsız olarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. 18 yaşından büyük herkes, herhangi bir eğitim düzeyi ve yabancı dil bilmeksizin bu işi yapabilir. Oriflame’de oldukça iyi gelirler elde edebilirsiniz.
Size bu konuda her türlü danışmanlık ve desteği profesyonel ekiple birlikte sağlıyor olacağız.
Bunun için hemen Oriflame Üyelik Formunu doldurup, başkaları gibi sizde hayallerinizi yaşayın.
http://www.kozmetiknetworking.com

Yorum Gönder

Credits
Seo Hizmetleri